
Pašlaik plaukst viena no aizsargājamām magnoliju sugām – cilindriskā magnolija (Magnolia cylindrica), kas savvaļā aug Austrumķīnas mērenā klimata kalnu mežos, īpaši Anhujas, Džedzjanas un Dzjansu provincēs. Līdzīgi kā citām Āzijas izcelsmes magnolijām, arī cilindriskajai magnolijai ziedi veras, pirms parādās lapas, tādēļ tie piesaista noteiktus apputeksnētājus – galvenokārt vaboles. Evolucionāri šos kukaiņus uzskata par vieniem no senākajiem ziedaugu apputeksnētājiem, un tas liecina arī par magnoliju ģints seno izcelsmi.
Starptautiskajā dabas aizsardzības savienības apdraudēto sugu sarakstā (IUCN Red List of Threatened Species) cilindriskā magnolija ir iekļauta saudzējamo (Vulnerable) sugu kategorijā un tās izdzīvošanai ir augsts apdraudējuma risks. Āzijā sugas dzīvotnes fragmentējas vai pat izzūd pavisam tādēļ, ka notiek strauja urbanizācija, lauksaimniecības zemju izplešanās un mežu izciršana. Cilindriskās magnolijas savvaļas populācijas ir sarukušas un kļuvušas izolētas, tādējādi apdraudot sugas ģenētisko daudzveidību. Kopumā reto sugu nākotnei ir svarīgi to saglabāšanas pasākumi savvaļā, bet tiem arvien ir nevienlīdzīgas iespējas iepretī cilvēku saimnieciskajai darbībai. Tādēļ ir būtiski, ka eksemplāri, tostarp arī cilindriskajai magnolijai, tiek audzēti botānisko dārzu kolekcijās.
Botāniskā dārza darba laiks aprīlī ir no 10.00 līdz 19.00, bet maijā tas būs atvērts līdz 20.00. Tropu tauriņu māja atvērta no 10.00 līdz 16.00.