Ainavu arhitektes Ingas Langenfeldes profesionālā kompetence un ieguldījums Latvijas Universitātes Botāniskā dārza izaugsmē ir nenovērtējams, un viņas daudzpusīgās prasmes un zināšanas palīdz dārzam attīstīties gan dažādos projektos, gan neskaitāmās ikdienas norisēs. Ingas darbs aptver plašu aktivitāšu spektru, sākot no infrastruktūras modernizācijas un pētniecisko eksperimentu ierīkošanas līdz izziņas maršrutu plānošanai un kultūras pasākumu organizēšanai. Ainavu arhitektes profesionālais viedoklis un iesaiste ir bijis izšķirošs daudzos nozīmīgos projektos, tostarp visaptverošās laistīšanas sistēmas uzstādīšanā dārzā (atbalstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds) un jauno ekspozīciju "Augu bioloģiskās un morfoloģiskās grupas" un “Ārstniecības augi” izveidē (LIFE LatViaNature projekts).
Pašlaik Inga piedalās Palmu mājas būvdarbu plānošanas grupā. Pilnīgi cits izaicinājums viņai ir bijis zāliena sugu daudzveidības eksperimenta ierīkošana tā, lai botāniķi varētu veikt ilglaicīgu pētījumu, vienlaikus nodrošinot iespēju to skatīt dārza viesiem. I. Langenfeldes pūles māksliniecisko un radošo pasākumu, piemēram, nesen notikušā Ziemas gaismas dārza, organizēšanā piešķir Botāniskajam dārzam dzīvīgumu un krāšņumu.
Ainavu arhitektes Ingas Langenfeldes aizrautība un darbs ir veicinājuši Botāniskā dārza attīstību, un esam lepni, ka ar atzinības rakstu to novērtējis LU rektors, bet diendienā darba augļus piedzīvojam mēs, kolēģi, un katrs Botāniskā dārza apmeklētājs. Ingas ieguldījums ir pilnīgi visos lielajos, pabeigtajos infrastruktūras uzlabojumos pēdējo 12 gadu laikā. Paldies par darbu!